نمایش گردش کار در بورس
آدرس
 تهران – خیابان کریمخان - تقاطع حافظ - جنب پارک بهجت آباد -خیابان شهید گلابی-پلاک 12 

   ساختمان علوی - طبقه اول، 

تلفن: 80 -88924977

اخبار

سمینار قراردادهای اختیار معامله برای نهادهای سرمایه‌گذاری، بورس‌ها و ناشران


مدیران و کارشناسان ارکان بازار سرمایه، شرکت‌های کارگزاری، شرکت‌های سرمایه‌گذاری، شرکت‌های تأمین سرمایه، شرکت‌های مشاور سرمایه‌گذاری، بانک‌ها و مؤسسات مالی اعتباری، شرکت‌های بیمه و سایر نهادهای مالی جامعه مخاطبان این سمینار را تشکیل می‌دهند.

واگذاری پالایشگاه کرمانشاه بررسی مجدد می شود


وزیر امور اقتصادی و دارایی دستور داد با توجه به درخواست نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی نسبت به قرارداد واگذاری پالایشگاه کرمانشاه ترتیبی اتخاذ گردد تا قرارداد مزبور مورد بررسی مجدد قرار گیرد.

بازار سرمایه در راه صعود


طحانی به بالا بودن حجم و ارزش معاملات روزانه اشاره کرد و گفت: این امر نشان دهنده ورود سرمایه های جدید به بازار است.

در پیشخوان سنا تیتر بخوانید


امروز یکشنبه، هفدهم اردیبهشت 96، صفحات بورسی روزنامه های صبح کشور از رشد 44 درصدی حجم معاملات آتی سکه در بورس کالا نوشتند.

اخبار کالا

قیمت پایه محصولات پتروشیمی اعلام شد


قیمت پایه محصولات پتروشیمی از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی براساس میانگین قیمت های جهانی و نرخ دلار بازار آزاد برای مبادله در بورس کالای ایران به صورت هفتگی اعلام می شود.

سکه در مسیر دلار گام برداشت


روز شنبه بهای دلار در مسیر کاهشی قرار گرفت و با ۸ تومان افت به قیمت ۳ هزار و ۷۶۶ تومان رسید، این افت در حالی رقم خورد که در ابتدای روز تا آستانه محدوده ۳هزار و ۷۸۰ بالا رفته بود، ولی در ادامه با افزایش عرضه ارز مسیر خود را تغییر داد.

قرارداد بلندمدت در بورس کالا راهی برای تحقق منافع ملی است


به گفته سرپرست فروش داخلی شرکت تجارت صنعت پتروشیمی خلیج‌فارس، انعقاد قراردادهای بلندمدت در بورس کالای ایران باعث می‌شود تا تولید شرکت‌های پتروشیمی و صنایع پایین‌دستی در راستای منافع ملی قرار گیرد و آن‌ها از این ابزارها برای تأمین مالی و همچنین رفع دغدغه‌ها در زمان رکودهای فصلی استفاده کنند؛ از سوی دیگر، فروش محصولات شرکت‌های پتروشیمی نیز با این روش با قیمت میانگین در تالار پتروشیمی انجام می‌شود و از این رو، قیمت‌ها نیز به صرفه و منطقی خواهد بود.

انتقال ریسک از کانال صندوق‌های کالایی


به گفته مدیرعامل بورس کالا، مهم ترین کاربرد صندوق های کالایی، کمک به بازار مشتقه است. به این معنا که صندوقی ایجاد می‌شود که حیات و ممات این صندوق مبنی بر آن است که مقداری پول از مردم جمع می‌شود و قرار است مقدار مشخصی پول به آنها برگردد و زمینه کار فقط و فقط طلاست. به این ترتیب تامین سرمایه مشتاق می‌شود که با نوشتن برنامه‌های مختلف سبب عمق دادن به بازار مشتقه شود.

نمودار قیمت جهانی کالا
قیمت سکه و ارز و طلا
عنوان آخرین قیمت کمترین بیشترین تاریخ تغییر
{{globalPrice.Title}} {{globalPrice.Value!= null ? (globalPrice.Value.Price | number) : 0}} {{globalPrice.MinPrice | number}} {{globalPrice.MaxPrice | number}} {{globalPrice.Value!= null ? (globalPrice.Value.TradeDateTime | jalaliDate:'jYYYY/jMM/jDD') : "--"}}
  • {{globalPrice.Value != null && globalPrice.Value.ChangeValue != 0 ? (globalPrice.Value.ChangePercent+'%'):''}}
  • {{globalPrice.Value != null && globalPrice.Value.ChangeValue != 0 ? (globalPrice.Value.ChangeValue > 0 ? "▲" : "▼"):''}}
  • {{globalPrice.Value != null && globalPrice.Value.ChangeValue != 0 ? globalPrice.Value.ChangeValue:'0'}}
به روز رسانی اطلاعات