نمایش گردش کار در بورس
آدرس
 تهران – خیابان کریمخان - تقاطع حافظ - جنب پارک بهجت آباد -خیابان شهید گلابی-پلاک 12 

   ساختمان علوی - طبقه اول، 

تلفن: 80 -88924977

اخبار

افزایش همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار هند و ایران


این یادداشت تفاهم که در جلسه امروز کابینه دولت هند با حضور'نارندرا مودی' نخست وزیر این کشور تایید شد، همکاری های هند و ایران در خصوص مسائل مربوط به بازار های بورس را گسترش می دهد.

فروشندگان امروز، متضرران فردا


به گفته مصطفی امید قائمی بارها در بازار سرمایه شاهد ریزش های هیجانی به دلیل اتفاق های کوتاه مدت بودیم که پس از فروکش کردن هیجان، بازندگان این جریان فروشندگان سهام بودند.

بازار به قیمت های منطقی خود بر می گردد


یک کارشناس بازار سرمایه در خصوص وضعیت سهام شرکت ها پس از حوادث تروریستی امروز گفت: چنین رخدادهایی غالبا اثر کوتاه مدت و لحظه ای دارند و طبیعی است پس از مدتی سهام شرکت هایی که دچار خرید و فروش های هیجانی شده اند و افت های مقطعی را تجربه کرده اند، مجددا با رفتار منطقی بازار به قیمتهای عادی خود باز می گردند.

رویداد های امروز تهدیدی برای بازار سهام نیست


کارشناس بازار سرمایه عنوان کرد: تاثیرات منفی رویداد های امروز موقت و کوتاه مدت است بنابراین توصیه می شود که از هیجانات کاذب فاصله بگیریم،به محض مشخص شدن ابعاد قضیه شاهد روال عادی بازار خواهیم بود.

اخبار کالا

سکه نقدی و آتی در مسیر رشد


ارزش معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای به یک هزار و ۷۵ میلیارد ریال رسید؛ همچنین حجم معاملات آتی سکه در این روز به ۷ هزار و ۸۴۹ قرارداد رسید.

عرضه۱۰۰درصدی جوجه یکروزه در بورس کالا برای تنظیم بازار مرغ


هدف انجمن جوجه یک روزه، ورود و معامله کل جوجه یک روزه کشور در بورس کالای ایران است ضمن اینکه در سال گذشته ۷۹۰ هزار قطعه جوجه یک روزه در بورس کالا مورد عرضه و معامله قرار گرفت.

بورس کالا میزبان اولین صندوق کالایی


صندوق سرمایه‌گذاری پشتوانه طلای لوتوس در بورس کالای ایران فعالیت خواهد کرد و دارایی آن بر پایه سکه طلا تعریف شده است. صندوق پشتوانه طلای لوتوس با نماد طلا عرضه خواهد شد و واحدهای آن در زمان پذیره‌نویسی ۱۰هزار ریال قیمت دارد که برای سرمایه‌گذاری باید حداقل ۱۰ واحد صندوق معادل ۱۰۰ هزار ریال خریداری کرد.

پیش بینی موفقیت پذیره نویسی صندوق طلا


پذیره نویسی صندوق سرمایه‌گذاری پشتوانه طلای لوتوس به عنوان اولین صندوق کالایی بازار سرمایه کشور از ۲۰ خرداد ماه به مدت پنج روز آغاز شده و از طریق کارگزاری‌های عضو بورس کالای ایران و همچنین سیستم معاملات آنلاین با نماد "طلا" قابل خریداری است.

نمودار قیمت جهانی کالا
قیمت سکه و ارز و طلا
عنوان آخرین قیمت کمترین بیشترین تاریخ تغییر
{{globalPrice.Title}} {{globalPrice.Value!= null ? (globalPrice.Value.Price | number) : 0}} {{globalPrice.MinPrice | number}} {{globalPrice.MaxPrice | number}} {{globalPrice.Value!= null ? (globalPrice.Value.TradeDateTime | jalaliDate:'jYYYY/jMM/jDD') : "--"}}
  • {{globalPrice.Value != null && globalPrice.Value.ChangeValue != 0 ? (globalPrice.Value.ChangePercent+'%'):''}}
  • {{globalPrice.Value != null && globalPrice.Value.ChangeValue != 0 ? (globalPrice.Value.ChangeValue > 0 ? "▲" : "▼"):''}}
  • {{globalPrice.Value != null && globalPrice.Value.ChangeValue != 0 ? globalPrice.Value.ChangeValue:'0'}}
به روز رسانی اطلاعات